Fun

Shefi nuk po ia jep paret, punëtori hip në skele dhe fillon ta prishë shtëpinë që e ndërtoi

0
shefi-nuk-po-ia-jep-paret,-punetori-hip-ne-skele-dhe-fillon-ta-prishe-shtepine-qe-e-ndertoi

Burri anonim mund të shihet duke hipur në skelet jashtë shtëpisë dhe duke e goditur murin e saj me një çekan.

Punëtorët e tjerë prezentë në vendin e ndërtimit të shtëpisë mund të shihen dhe dëgjohen duke u përpjekur ta qetësojnë atë, por ai nuk pushon, transmeton Lajmi.net.

Në video, që është bërë virale në TikTok, një burrë mund të dëgjohet duke provuar ta qetësojë punëtorin e nervozuar, duke i thënë: “Toni, qetësohu, eja këtu shok, çfarë po ndodh?”. /Lajmi.net

Lexo të tjera