Rozë

Shkëputi kontaktet me Genc Prelvukaj, këngëtarja shqiptare tregon arsyen: Shkak u bë Eni

0

Tringa Kay, një nga këngëtaret kosovare më të komentuara të momentit, ka hedhur dritë mbi marrëdhënien e saj profesionale me këngëtarin dhe menaxherin Genc Prelvukaj.

E ftuar në “Glamour Zone”, Tringa ka befasuar publikun me deklaratën e fundit. Teksa ka treguar se si qendrojnë raportet me Genc Prelvukaj, që dikur e ka patur Tringën nën menaxhim.

Ajo ka zbuluar se Genci nuk e ndjek më në Instagram e sipas saj, shkak është bërë lidhja me Eni Koçin.

“Genci ma ka hequr ‘Follow’-in në Instagram. E kuptoj, se është lidhur tani edhe me Enin. Por kemi qenë shok, kemi punuar dhe nuk besoj se është dashur…Por nejse, është jeta e secilit, ndoshta kur të gjej edhe unë burrë nuk do ta ndjek më”, ka shtuar këngëtarja me humor.

 

Lexo të tjera