Fun

Shokuese: Një striptiste nga Meksika, kërcen mbi arkivolin e një të vdekuri

0

Një video e pazakontë është bërë virale në rrjetet sociale.

Në të shfaqet një striptiste nga Meksika, duke kërcyer mbi arkivolin e një të vdekuri. Në funeralin e pazakontë shfaqen të dyja anët e medaljes, ka persona që vajtojnë për lamtumirën e dhimbshme, por edhe të tjerë që ngrenë duart lart e këndojnë në kor.

Nuk dihet nëse kjo gjë është pjesë e një rituali në Meksikë, por videoja ka marrë mjaft reagime dhe numëron plot 10 milionë shikime në rrjetin social Twitter. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon…

Lexo të tjera