Lajme

Shpend Ahmeti ia lë fajin fushatës për rritjen e rasteve me koronavirus

0

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar pas rritjes së rasteve me koronavirus.

Ai ka publikuar një postim ku ka shkruar “Fushata” , transmeton Indeksonline

Me këtë fjalë, ai ia ka lënë fajin fushatës zgjedhore dhe partive politike për rritjen e rasteve me koronavirus.

Në 24 orët e fundit rezultuan 398 raste të reja me koronavirus./Indeksonline/

 

Lexo të tjera