Rozë

“Shqipe deri n’dhe”, urimi i Dafinës për Ditën e Flamurit

0
“shqipe-deri-n’dhe”,-urimi-i-dafines-per-diten-e-flamurit

Me rastin e festës së 28 Nëntorit, Dafina Zeqiri uron gjithë shqiptarët përmes disa fotografive në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në njërën prej imazheve, ku nuk munguan elemente kombëtare, artistja shkroi “Shqipe deri n’dhe!“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Ndërsa, në fotografinë tjetër, Dafina shfaqet me shqiponjën dykrenare dhe uron ditën e Pavarësisë së Shqipërisë.

“Gezuar pavaresine te gjithe shqiptareve kudo qe ndodhen!”, ka shkruar artistja sipër atij imazhi. /Lajmi.net/

Lexo të tjera