Rozë

“Shqipëri të dua”, Oriola Marashi vjen joshëse me shqiponjën në fustan

0
“shqiperi-te-dua”,-oriola-marashi-vjen-joshese-me-shqiponjen-ne-fustan

Oriola Marashi, ndër modelet më të komentuara dhe ndjekura në rrjete sociale ka publikuar foto për nder të Festës së Flamurit, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku i ka dedikuar disa rreshta vendit të saj, Shqipërisë.

“Pergjithmone shqiptare, pergjithmone ilire, Shqiperi te duaaaaaaaa, kudo qe shkoj e dua dhe e vlersoj vendin Tim, patriote përjetë”, shkroi ajo përkrah fotografisë.

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Modelja dukej mjaft seksi me fustanin e kuq që i zbulonte këmbët e gjata ndërsa ishte i kuq dhe kishte një shqiponjë në pjesën e brendshme./Lajmi.net/

Lexo të tjera