Rozë

Shqiptari gjen gruan me të dashurin në shtrat, ja veprimi që bëri

0

Një burrë shqiptar ëshë në gjyq, pasi akuzohet se ka dhunuar gruan e tij. Shqiptari, emrin e të cilit mediat italiane nuk e bëjë me dije, ishte në proces divorci me të shoqen.

Ai, bashke me djalin e gruas, e kanë gjetur atë në shtrat me një tjetër burrë, ndaj e kanë dhunuar.

Sipas mediave italiane, gruaja e shqiptarit kishte kërkuar ndarjen, pasi i ishte rikthyer historisë 2 vjecare e gjysmë të dashurisë që ajo kishte pasur para 15 vitesh me një tjetër person.

Gjatë kësaj periudhe, gruaja ishte martuar me shqiptarin dhe kishte krijuar një familje së bashku me fëmijën që ajo kishte nga një marrëdhënie e mëparshme.

Dhe djali, tani 24 vjeç dhe burri nga i cili po ndahej, 45 vjeç, shqiptar, e kundërshtonin marrëdhënien e saj të re dhe kanë shkuar në shtëpinë e dashnorit të gruas, ku dhe i kanë gjetur në momente intime, raportojnë mediat italiane, shkruan Panorama.

Lexo të tjera