Rozë

Si rrallëherë, Remzie Osmani publikon një fotografi kur ishte në moshën 20 vjeçare

0
si-rrallehere,-remzie-osmani-publikon-nje-fotografi-kur-ishte-ne-moshen-20-vjecare

Remzie Osmani ka publikuar një fotografi kur ka qenë në moshën 20 vjeçare, shkruan lajmi.net.

Fotografia e publikuar e paraqet krejtësisht ndryshe me stilin që e njohim sot. Ajo shihet e veshur me xhinse dhe me flokë natyrale të stilit para tri dekadave.

’20 vjeçe, viti 91’… Edhe ne ishim plot stil, po shyqyr që s’ka pasur Instagram e Facebook e kemi jetuar realitetin”, shkroi në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, këngëtarja këtë fotografi e ka realizuar diku në një shtet të huaj./Lajmi.net/

Lexo të tjera