Uncategorized

Sinan Vllasaliu sjell baladën “Dreqi e marrtë”

0

Në kuadër të projekteve muzikore për fundivt, Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e re, shkruan lajmi.net.

“Dreqi e marrtë”, titullohet balada e re e këngëtarit, e cila është me tekst të Ghulos, kurse për muzikën u kujdesën Granit Gashi dhe Demir Basha.

Për videoklipin e kësaj kënge është kujdesur Max Production, ndërsa orkestrimin e bëri Florent Boshnjaku.

Kujtojmë se Sinan Vllasaliu është aktiv në muzikë tash e sa vite, ndërsa numëron shumë hite në repertorin e tij. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Ju po din ju grahni 🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on

Lexo të tjera