Rozë

Sindi thotë se po i mungon Melisa pas debateve që kishte me të, shikojeni reagimin e saj

0
sindi-thote-se-po-i-mungon-melisa-pas-debateve-qe-kishte-me-te,-shikojeni-reagimin-e-saj

Sindi dhe Melisa kanë pasur disa debate me njëra-tjetrën në “Përputhen”, por më pastaj  bënë paqe, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Sindi iu përgjigj ndjekësve, të cilët i bënë shumë pyetje lidhur me konkurrentët tjerë të “Përputhen”.

“Sindi a tka mar malli per ndonje vajze ne perputhen qe nuk eshte me”, i shkruan ndjekësi, ndërsa mori menjëherë përgjigjen e saj.

“Per Melisa Lleshin, qe i uroj shumeee suksese dhe lumturi ne jete dhe karriere”, shkroi Sindi.

Melisa e shpërndau postimin e Sindit në llogarinë e saj, duke ironizuar me fjalët “Gjeje dashurine tani hajdeee”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera