Rozë

Skerdi me mesazh për ndjekësit: Kujdesuni për veten, merreni seriozisht këtë virus

0
skerdi-me-mesazh-per-ndjekesit:-kujdesuni-per-veten,-merreni-seriozisht-kete-virus

Reperi i njohur shqiptar Skerdi, sërish vendosi që të qëndroj pranë fansave të tij, kësaj radhe duke ju dhënë një mesazh, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se po përballemi me një virus vdekjeprurës, ai i ka këshilluar ata publikisht që të kujdesen për veten dhe ta marrin me seriozitet këtë.

“Kujdesuni për veten. Merreni seriozisht këtë virus”, është shprehur ai.

Në ndërkohë sot në Kosovë janë shënuar 733 raste të reja dhe katër të vdekur, ndërsa në Shqipëri u regjistruan 507 raste të reja dhe 11 të vdekur./Lajmi.net/

Lexo të tjera