Rozë

Skerdi paralajmëron këngën e re, ka një pyetje për fansat

0
skerdi-paralajmeron-kengen-e-re,-ka-nje-pyetje-per-fansat

Skerdi Ago është artist shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat pëlqehen nga publiku, shkruan lajmi.net.

Në postimin e fundit në Instagram, këngëtari bëri të ditur se shumë shpejt vjen projekti i ri muzikor i tij.

Ai publikoi një selfie dhe pyet fansat “A jeni gati për projektin e ri”.

Projekti në fjalë do ta pasojë këngën “Ameila”, e cila u publikua muajin e kaluar dhe është punuar nga producenti Alandy. /Lajmi.net/

Lexo të tjera