Sport

Slavia Prague – Arsenal, formacionet zyrtare

0
slavia-prague-–-arsenal,-formacionet-zyrtare

Në ndeshjen e parë, çekët befasuan londinezët duke barazuar rezultatin në min 94’, shkruan lajmi.net.

Tani, ata janë një hap më afër gjysmëfinales nëse luajnë futbollin e njëjtë dhe të papërshtatshëm.

David Luiz dhe Tierney janë jashtë këtij takimi, ndërsa për Slavia Prague, Yusuf, Van Buren, Beran dhe Kuleda mungojnë.

Formacionet zyrtare të klubeve./Lajmi.net/

Slavia Prague:  Kolár; Bah, Zima, Holes, Boril; Sevcik, Stanciu, Hromada, Provod, Olayinka, Kuchta.

Arsenal: Leno; Chambers, Holding, Pablo Marí; Smith Roëe, Xhaka, Ceballos, Thomas, Saka; Lacazette, Pépé.

Lexo të tjera