Bota

Sllovenia 2-1 Kosova, notat e lojtarëve

0
sllovenia-2-1-kosova,-notat-e-lojtareve

Golat për sllovenët i shënuar Jasmin Kurtis dhe Josip Ilisic, derisa për tanët realizoi Vedat Muriqi.

Sllovenia ishte skuadër më e mirë për një nuancë dhe mori notën e përgjithshme 6.66, me Kosovën që u vlerësua 6.46. /Lajmi.net/


Lexo të tjera