Sport

S’ndalet Mërgim Berisha, shënon në fitoren ndaj LASK

0
s’ndalet-mergim-berisha,-shenon-ne-fitoren-ndaj-lask

Kosovari që është pjesë e Gjermanisë U21 ka shënuar gol në ndeshjen e fundit ndaj LASK, shkruan lajmi.net.

Bërisha gjeti golin në minutën e 87-të, derisa pas tij realizoi edhe bashkëlojtari Okafor.

Salzburg qëndron në krye në pozitën e parë me

35 pikë, nëntë më shumë se Vienna që mban vendin e dytë, derisa Berisha këtë edicion në Austri ka shënuar 10 gola dhe asistuar pesë herë./Lajmi.net/

Lexo të tjera