Rozë

Sot fillon java e katërt e prezantimit të këngëve në festivalin “Kënga Magjike 2021”

0
sot-fillon-java-e-katert-e-prezantimit-te-kengeve-ne-festivalin-“kenga-magjike-2021”

Prezantimi i këngëve të Këngës Magjike ka filluar më datë 21 mars 2021, skruan lajmi.net.

Lajmin e bënë të ditur në profilin zyrtar të Instagramit duke prezantuar kështu këngëtarët kryesor të këtij edicioni.

Ndërsa sot ka filluar java e katërt e prezantimit të këngëve në festivalin Kënga Magjike 2021.

Në edicionin e sotëm do të prezantohen 9 këngë, 3 nga kategoria Big dhe 6 nga kategoria New Artist. Artistët Big ju mund t`i votoni në faqen zyrtare të festivalit.

Ndërsa që ditën e nesërme, do të publikon në faqen zyrtare këngët e 6 këngëtarëve Big të javës së tretë dhe të katërt të këtij edicioni të festivalit./Lajmi.net/

Lexo të tjera