Lajme

Sot mot me shi dhe borë

0
sot-mot-me-shi-dhe-bore

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 2-10 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë kryesisht nga verilindje 1-5 m/s. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera