Fun

“Spiderman”-i i vogël: Ngjitet në mure sikurse superheroi i tij

0
“spiderman”-i-i-vogel:-ngjitet-ne-mure-sikurse-superheroi-i-tij

Yasharth Singh, nga Kanpuri i Indisë, është incizuar duke u ngjitur në një mur me lartësi prej 3 metrash, shkruajnë mediet e huaja, transmeton lajmi.net.

Shtatë vjeçari përdor këmbët dhe duart për t’u ngjitur në murin e lartë në shtëpinë e tij, teksa shihet se nuk has në vështirësi për ta bërë një gjë të tillë.

Ndiqini pamjet më poshtë. /Lajmi.net/

Lexo të tjera