Rozë

Stresi në studio për këngën e re

0
stresi-ne-studio-per-kengen-e-re

Megjithatë, Stresi nuk ka të ndalur dhe siç duket ka nisur inçizimin për një projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

E këtë e tregoi vetë ai përmes një imazhi të publikuar në storien e tij në Instagram.

Stresi nuk i ka venë ndonjë mbishkrim fotografisë vetëm se shihet para një mikrofoni.

Ndryshe, bashkëpunimi me Getinjon është kënga e fundit e Stresit, ‘S’jam dorzu’ publikuar 2 muaj më parë në platformën YouTube me videoklip./Lajmi.net/

Lexo të tjera