Sport

Sulmuesi i Milanit i futet repit dhe publikon këngën e tij të parë

0
sulmuesi-i-milanit-i-futet-repit-dhe-publikon-kengen-e-tij-te-pare

Megjithatë përveç rikuperimit nga dëmtimi, sulmuesi ka vendosur ta shfrytëzojë këtë kohë edhe për projekte të tjera.

Portugezi së fundmi ka publikuar këngën e tij në versionin “rapp”.

Mesa duket përveç futbollit, sulmuesi i ri ka pasion edhe muzikën, teksa e ka nisur këtë rrugë dhe dëshiron t’i bëjë të dyja njëkohësisht. Shumë shpejt Leao pritet të bashkohet me Milanin, sapo të jetë rikuperuar plotësisht, për të nisur përgatitjet për sezonin e ri.

Lexo të tjera