Rozë

Super bukuroshja Adrola Dushi vjen me një mesazh, kujt ja dedikon?

0

Modelja shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj dhe bukurinë fizike, Adrola Dushi, ka postuar së fundmi një fotografi bardh e zi, shkruan IndeksOnline.

Përveç që shkëlqen në pamjen e saj, si gjithherë, ajo në pjesën e fundit të fotos ka shkruar një porosi në gjuhën angleze.

“Mos mashtro, nëse nuk je i lumtur, largohu”, ka shkruar Dushi në Facebook.

Se kujt ja ka dedikuar këtë mesazh mbetet mister…

 

 

 

 

Lexo të tjera