Rozë

Sytë s’mundesh me ja nda, Adrola Dushi duket për “MashAllah”

0

Adrola Dushi shquhet për bukurinë e saj natyrale.

Ajo është kaq perfekte, dhe se deri më tani nuk ka bërë as edhe një ndërhyrje estetike –shkruan IndeksOnline.

Edhe në fotot e fundit të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, ajo shkëlqen e gjitha.

Megjithëse nënë e një djali, ajo edhe më tej vazhdon të deklarohet “single”, duke ruajtur larg medias jetën e saj private. /IndeksOnline/

Lexo të tjera