Rozë

Taylor Swift publikon projektin surprizë “Mr. Perfectly Fine”

0
taylor-swift-publikon-projektin-surprize-“mr.-perfectly-fine”

Taylor Swift ka publikuar një këngë të re surprizë, “Mr. Perfectly Fine”, para debutimit të së premtes në “Fearless (Taylor’s Version”, që është një ri-regjistrim i albumit të saj të vitit 2008, shkruan CNN, transmeton lajmi.net.

Swift zbuloi në Twitter se ajo e shkroi këngën më 2008, por e la atë në album në atë kohë.

Swift këndon: “Zotëri fytyrë e përsosur, zotëri për të qëndruar këtu, zotëri më shikoni në sy dhe më thoni që nuk do të largoheni kurrë”.

Swift javën e kaluar ndau listën e plotë të këngëve të reja për “Fearless”. Keith Urban dhe Maren Morris bëjnë paraqitje në albumin e ri, i cili përmban këngë të papublikuara më parë “Don’t You”, “Bye Bye Baby” dhe “You All Over Me”.

Swift po ri-regjistron albumet e mëparshme pasi Big Machine Records i Scooter Braun bleu autorësinë e saj.

“Fearless (Versioni i Taylor)” lansohet të premten. /Lajmi.net/

 

Lexo të tjera