Rozë

Tayna duket në top-formë teksa thekson fizikun në kosutmin e ngushtë

0
tayna-duket-ne-top-forme-teksa-thekson-fizikun-ne-kosutmin-e-ngushte

Krahas përkushtimit të madh rreth profesionit, Tayna i kushton kujdes të veçantë edhe paraqitjeve publike, shkruan lajmi.net.

Madje, ajo kujdeset shumë edhe për format trupore, për të cilat ushtrohet vazhdimisht në palestër dhe rezultatin po e tregon përmes fotografive.

Në imazhin e fundit, reperja u shfaq e veshur me një kostum të ngushtë me ngjyrë të gjelbër, i cili ia vizatonte çdo pjesë të trupit asaj.

Detaji që nuk mund t’i shpëtonte syrit të fansave ishte thoni që iu kishte thyer, andaj Tayna shkruan “Më falni për  thonin”.

Sa i përket këngëve, “Qe qe” mbetet projekti i fundit nga Tayna, ndërsa është duke punuar për projektet e reja muzikore. /Lajmi.net/

Lexo të tjera