Rozë

Tayna i nxjerr në fushë gjoksin e vithet gjigante

0

Rep artistja e njohur nga Prizreni Tayna ka arritur të jetë ndër femrat më të dashura dhe më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Edhe pse e re në moshë, ajo ka arritur të korr suksese të një pas njëshme duke goditur gjithmonë me tekstet e hitet e saj që nuk dëgjohen vetëm në rajon por edhe më gjerë.

Falë palestrës ajo ka arritur të shndërrohet në një femër tejet joshëse ku nuk heziton së ekspozuar shumë nga trupi i saj.

Edhe pse në adresën e saj bëhen komente nga më të ndryshmet, asaj nuk ia ndien aspak.

Edhe kësaj radhe duke pozuar në palestër ajo theksoj të pasmet dhe gjoksin me të cilin po arrin ti çmend edhe fansat e saj.

Nganjëherë këto paraqitje janë të tepruara, e ju si mendoni?

Lexo të tjera