Rozë

Tayna në Tiranë, shfaq të gjitha

0

Po shijon suksesin e këngës së fundit “Qe qe”, por ka filluar përgatitjen e projekteve të reja.

Reperja e njohur, Tayna e cila para pak kohe qëndroj në Amerikës, ka ditë është kthyer në Kosovës, por përsëri nuk ka qëndruar në një vend.

Sonte ajo po qëndron në Tiranë dhe nga atje ka sjellur fotografi ku u paraqit si cdo here u paraqit joshëse dhe provokuese.

Në një bluzë të shkurtër që ia theksonte belin dhe xhinse  të ngushta, reperja nga Prizreni dukej mahnitëse dhe  linjat e saj të trupit s’donin koment.

Theksojmë që Tayna ditë më parë solli edhe një fotosesion të ri në të cilin erdhi gjysmë e zhveshur dhe tërhoqi shumë vëmendje./Indeksonline/

Lexo të tjera