Rozë

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

0
tayna-nuk-po-ndalet,-pasi-doli-pa-recipeta-tani-provokon-edhe-me-nje-tjeter-paraqitje

Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Pas publikimit të kësaj fotografie ajo ka pranuar një numër të madh pëlqimesh e komentesh.

View this post on Instagram

giving you a bucket hat attack

A post shared by Tayna (@tayna) on

Tani Tayna nuk e ka ndërmend të ndalet. Me ndjekësit në Instastory ndau edhe një foto tjetër nga vaska.

Reperja mori edhe njëherë vëmendjen dhe duket tejet seksi./Lajmi.net/

Lexo të tjera