Rozë

Tayna shfaq fizikun e formësuar në videot e ndara me ndjekësit

0
tayna-shfaq-fizikun-e-formesuar-ne-videot-e-ndara-me-ndjekesit

Reperja e njohur njihet si njëra ndër artistet më seksi në skenën muzikore shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ajo ndan imazhe të ndryshme për ndjekësit ku edhe mahnit me dukjen e saj si gjithmonë.

Reperja ka hyrë në llogarinë e saj në Instagram, për të ndarë me ndjekësit disa video në Instastory ku shihet duke fokusuar linjat trupore në veshjen e ngushtë.

Ajo shihej me flokë të larguara nga fytyra dhe grim të lehtë teksa merrte poza për kamerën./Lajmi.net/

Lexo të tjera