Rozë

Tayna thekson linjat trupore me video nga ishujt e Maldives

0
tayna-thekson-linjat-trupore-me-video-nga-ishujt-e-maldives

Tayna është njëra ndër reperet më të dashura të publikut shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria, së fundi ajo ka udhëtuar me pushime dhe po shijon kohën e saj atje.

Ajo po qëndron në një nga ishujt e Maldives dhe po sjell foto e video nga qëndrimi i saj atje.

Tayna ndau video nga pushimet ku u shfaq në veshjen e ngushtë teksa pozoi për kamerën./Lajmi.net/

Lexo të tjera