Fun

Të gjithë kujtojnë se janë motra, por këto të dyja janë nënë e bijë

0
te-gjithe-kujtojne-se-jane-motra,-por-keto-te-dyja-jane-nene-e-bije

Madje qëndrimi i tyre kaq pranë me njëra-tjetrën ka bërë që edhe të ngatërrohen për dy motra. Mamaja single është shprehur se është kujdesur gjithmonë për lëkurën e saj që të jetë po aq e re sa e vajzës.

Ajo thotë: Kam jetuar një jetë të shëndetshme dhe kam qenë gjithmonë aktive. Shumë rrallë pi alkool dhe pushoj mirë. Ha ushqim të balancuar dhe mbaj një dietë të shëndetshme”, transmeton Lajmi.net.

Gjithashtu nëna me pamje të re ka shtuar se çelësi për një look kaq të freskët ka të bëjë edhe me kohën kur ka nisur të kujdeset për fytyrën e saj, që në moshën 12-vjeçare. Ndërsa duke folur për marrëdhënien me të bijën, mësuesja e shkollës fillore është shprehur: “Jemi shumë pranë njëra-tjetrës. Bëjmë shumë gjëra së bashku, udhëtojmë, bëjmë shopping, punojmë. Madje ndodh të ulemi në një divan e të flasim shumë gjatë”. /Lajmi.net

Lexo të tjera