Lajme

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, policia sekuestron një gëzhojë

0
Mbrëmë rreth orës 19:20, dy persona kanë raportuar se kanë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në fshatin Bërnicë e Poshtme, Prishtinë.

Sipas njoftimit zyrtar policor, dy dëshmitarët derisa kanë qenë në oborrin e shkollës, kanë parë dy persona që pas konfrontimit, njëra prej tyre ka shtënë me armë zjarri.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet policore dhe kanë gjetur një gëzhojë./KI

Lexo të tjera