Rozë

Tea në lidhje të re me gazetarin e njohur?

0
tea-ne-lidhje-te-re-me-gazetarin-e-njohur?

Tea Trifoni vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe e gjithë kjo për shkak të veprimeve të saj, shkruan lajmi.net.

Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga partneri i saj, Beart Rexhepi dhe u pa në krahët e një djali tjetër me të cilin u tha se ka nisur lidhje, megjithatë kjo nuk është e  gjitha.

Së fundi, Tea është parë në krahët e gazetarit shqiptar Enea Protopapa me të cilin aludohet se ka nisur lidhje të re dashurie.

Këtyre lajmeve nuk iu ka reaguar Tea dhe nuk dihet e vërteta e fotografive./Lajmi.net/

Lexo të tjera