Uncategorized

Teuta Krasniqi zgjedh fjalët më të ëmbla për ditëlindjen e vajzës

0

Aktorja, Teuta Krasniqi publikoi në Instagram një imazh të vajzës, duke shkruar fjalët më të mira për të dhe për t’i treguar se sa shumë e do, shkruan lajmi.net.

Kaia, vajza e saj e dytë sot ka mbushur katër vite jetë.

Në imazhet e publikuara Kaia mund të shihet duke buzëqeshur, e veshur me një fustan ngjyrë të kaltër.

Më poshtë mund ta lexoni urimin e Teutës për vajzën./Lajmi.net/

Lexo të tjera