Rozë

Tha se mbante ende mbiemrin e tij, Keisi i kundërpërgjigjet Stresit

0
tha-se-mbante-ende-mbiemrin-e-tij,-keisi-i-kunderpergjigjet-stresit

Stresi dhe Keisi vazhdojnë të komentohen shumë për lidhjen e tyre (për ndarje e ribashkim), shkruan lajmi.net.

Në një intervistë që e dha së fundi, reperi tha se Keisi vazhdon të mbetet e shtrenjtë për të, ngase akoma mban mbiemrin e tij.

Pas kësaj, Keisi reagoi përmes një postimi, ku tregon kartelën e punës dhe në të ishte “Keisi Bezhani”.

“Kartela më e lezetshme e kompanisë”, ka shkruar ajo, duke treguar haptas se nuk e mban më mbiemrin Lushaj. /Lajmi.net/

Lexo të tjera