Lajme

Thaçi: Ne u diskualifikuam, por shkëlqyem – finalet e djemve tanë nuk janë të largëta

0
thaci:-ne-u-diskualifikuam,-por-shkelqyem-–-finalet-e-djemve-tane-nuk-jane-te-largeta

Në këtë ndeshje, Kosova humbi me rezultat 2 – 1 nga Maqedonia e Veriut duke rezultuar kështu me eliminim nga Liga e Kombeve, shkruan lajmi.net.

Presidenti Thaçi ka shkruar se Kosova është diskualifikuar por se ka shkëlqyer në fushë me lojë të bukur dhe me këtë ritëm finalet nuk do të jenë të largëta.

Ky është postimi i plotë i Thaçit:

Ne u diskualifikuam, por kombëtarja jonë shkëlqeu me lojë të bukur, dinamike dhe luftarake, duke u veçuar nga të gjitha…

Gepostet von Hashim Thaçi am Donnerstag, 8. Oktober 2020

Lexo të tjera