Sport

Tiger Woods mendonte se ishte në Florida kur bëri aksident

0
tiger-woods-mendonte-se-ishte-ne-florida-kur-beri-aksident

Woods përplasi makinën e tij në California në muajin shkrut në një përplasje që dukej fatale, transmeton lajmi.net.

Sipas raportit mjekësor, Woods pati lëndime të mëdha, ku pati disa ndërhyrje edhe në fytyrë.

Kyle Sullivan i cili ishte atë natë në turnin e spitalit tregoi për fjalët e para të Woods.

“Unë e pyeta atë se a ishte në gjendje të më tregonte se ku ishte pas aksidentit”, tha ai.

“Ai më tha se nuk mbante në mend që ishte aksidentuar dhe mendonte se momentalisht ishte në shtetin e Floridas”, tha Kyle Sullivan.

Woods tha se nuk kishte pasur ndonjë kujtesë nga incidenti./Lajmi.net/

Lexo të tjera