Bota

Tjetër rast pozitiv me COVID-19 në Serie A

0
tjeter-rast-pozitiv-me-covid-19-ne-serie-a

Genoa tashmë kishte humbur portierin Mattia Perin, i cili u diagnostikua me virusin dje.

Tani, një raund i dytë i testeve konfirmoi se Schone gjithashtu rezultoi pozitiv dhe ai nuk ka udhëtuar në ‘San Paolo’.

Sidoqoftë, pjesa tjetër e skuadrës doli negativ dhe kanë udhëtuar normalisht.

Genoa qëndroi mbrëmë në një hotel për t’u siguruar se nuk do të ketë lojtarë tjerë të infektuar. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera