Rozë

Tmerron i riu: E dua të dashurën, por seksi me mamanë e saj më çmend

0

Gjithçka po shkonte mirë mes tij dhe të fejuarës derisa provoi seksin me të ëmën e saj. E gjitha nisi pikërisht ditën e fejesës, kur vajzës iu desh të largohej pasi e kishin thirrur në punë.

Rrëfimi i djalit për psikologen e “The Sun”

“Kam bërë seks me nënën e të fejuarës dhe tani jam në një pozitë shumë të vështirë. Unë jam 23 vjeç dhe e fejuara ime është 21, jemi të lidhur prej 4 vitesh. Ne jemi shumë të dashuruar me njëri-tjetrin ndaj vendosëm të fejoheshim.

Ditën e fejesës erdhi edhe nëna e saj, e cila është 38 vjeçe. Pasi darkuam, atë e morën në telefon nga puna dhe duhej të largohej menjëherë. Kështu, e fejuara më kërkoi që ta çoja nënën e saj tek stacioni i autobusëve.

Gjatë rrugës ajo filloi të më tregonte se kishte 6 muaj pa bërë seks, pasi është e divorcuar. Ndërkohë filloi të më prekte në pjesët intime. Mjaftoi kaq dhe përfunduam duke bërë seks në makinë. Më pas ajo më tha se nuk do t’i thoshte asgjë vajzës së saj, pasi e dinte që ky ishte një gabim.

Por vetëm pak ditë më vonë ajo më kërcënoi se nëse nuk ndahem nga vajza e saj ajo do t’i tregojë për ne. Të gjithë këtë e bën pasi më thotë se unë nuk jam i denjë për vajzën e saj. Nuk di si t’ia bëj. Unë e dua shumë të fejuarën dhe nuk dua të ndahem prej saj”.

Përgjigjja e psikologes

“Duhet të tregohesh i sinqertë me të. Mos harro që ajo do ta ketë më të lehtë të të falë ty sesa nënën e saj. Mundohu t’ia sqarosh gjërat dhe t’i premtosh se kurrë më nuk do ta tradhtosh”./Info press

Lexo të tjera