Rozë

Tolgahan Sayisman zbulon emrin me të cilin e thërret Almedën në shqip

0
tolgahan-sayisman-zbulon-emrin-me-te-cilin-e-therret-almeden-ne-shqip

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar të mediave shqiptare por jo vetëm, ata janë të njohur edhe në ato turke, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, çifti ndajnë shpesh foto krah njëri tjetrit, ku nuk mungojnë as dedikimet romantike nga përditshmëria.

Së fundmi Tolgahan, ka shpërndarë në Instastory një foto të Almedës, ku shkroi “Te dua shume breteshe”.

Këtë fjalë e ka rishkruar edhe Almeda në thonjëza, pasi e postoi në llogarinë e saj, “Hahahah ‘mbreteshe’”.

“Edhe unë të dua shumë zemra ime!”, ka qenë ky mbishkrimi i bukuroshes shqiptare.

Dysha kurorëzoi  dashurinë e tyre me martesë në vitin 2017, ndërsa vitin e kaluar u bënë prindër për herë të parë të një djali që e quajtën Efehan./Lajmi.net/

Lexo të tjera