Fun

Transformohet në “alien” pas ndërhyrjeve në hundë

0
transformohet-ne-“alien”-pas-nderhyrjeve-ne-hunde

Anthony Loffredo, 32-vjeçar, e ka mbushur trupin e tij me tatuazhe të shumta që ta bëjë veten të duket si një alien i vërtetë, transmeton lajmi.net.

Francezi gjithashtu ka bërë një ndërhyrje në hundë që ta kthej veten në një alien të zi.

The self-proclaimed alien has had his tongue split and his eyeballs tattooed

Anothony ka falënderuar mjekun e tij i cili i bëri ndërhyrjen, duke i thënë: “Faleminderit shumë, ju keni ndryshuar jetën time… tani mund të eci me kokën lart falë teje, dhe jam shumë krenarë se çfarë arritëm së bashku”.

Kjo nuk është hera e parë që Anothony ka bërë ndërhyrje, më parë ai kishte rregulluar edhe veshët në mënyrë që të duket më i veçantë.

In his most recent project, Anthony removed his nose

Dëshira e tij për të arritur këtë pamje ishte qysh në moshë të re, ku kishte kuriozitetin në lidhje me mutacionin dhe jetët e huaja. /Lajmi.net/

He aims to be a 'black alien'

Anthony looks completely different compared to his former selfHe also has surgical lumps in his head to look more extra-terrestrial

He is covered in tattoos and piercings

Lexo të tjera