Lajme

Tre persona të dyshimtë sulmojnë një femër dhe një mashkull për shkak të parkingut në Prishtinë

0
tre-persona-te-dyshimte-sulmojne-nje-femer-dhe-nje-mashkull-per-shkak-te-parkingut-ne-prishtine

Mosmarrëveshja në mes tyre ka ndodhur si pasojë e një parkimi të automjeteve.

Viktimave u është ofruar tretman mjekësor, transmeton lajmi.net.

Pas intervistimit në konsultim me prokurorin të dyshuarit dërgohen në mbajtje./Lajmi.net/

Lexo të tjera