Rozë

Trejsi Sejdini ‘ndez’ rrjetet sociale me poza të nxehta në rroba-larje

0
trejsi-sejdini-‘ndez’-rrjetet-sociale-me-poza-te-nxehta-ne-rroba-larje

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale së fundmi me poza të ‘nxehta’, shkruan lajmi.net.

Ish-missi pozoi në plazh duke vënë në plan të parë format trupore bombastike, teksa u shfaq natyrale në fytyrë.

“Të shkojmë në plazh”, shkroi Trejsi në mbishkrimin e fotografive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

Imazhet morën mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet./Lajmi.net/

Lexo të tjera