Rozë

Trejsi Sejdini pozon nga bregdeti për setin e ri fotografik

0
trejsi-sejdini-pozon-nga-bregdeti-per-setin-e-ri-fotografik

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka sjell imazhe të reja në rrjete sociale së fundmi, shkruan lajmi.net.

Ajo pozoi me një fustan të kaltër i cili kishte një model mjaft interesant të hapur tek pjesa e krahut.

Ish-missi pozoi në plazh duke vënë në plan të parë format trupore, teksa u shfaq me grim natyral në fytyrë.

Ajo që morri vëmendjen ishte kombinimi perfekt i ngjyrës së syve të modeles me fustanin dhe ujin prapa saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

Modelja e njohur tregoi se asaj i pëlqejnë mjaft shumë fotografitë të cilat mbesin pa u publikuar.

“Më pëlqejnë fotografitë e prapaskenave”, shkroi Trejsi në mbishkrimin e fotografive.

Lexo të tjera