Lajme

Tri gra në Kamenicë e bëjnë për spital një burrë

0

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur në Kamenicës mëngjesin e së premtes, ku një burrë ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar ndihmë mjekësore.


Viktima dyshohet se ka pësuar lëndime pas një përleshje fizike mes tij dhe 3 grave të tjera.

Sipas Policisë së Kosovës deri te përleshja ka ardhur për shkak të një mosmarrëveshje familjare për pronë.

Rastin e ka marrë edhe Prokuroria që rastin e ka dërguar në procedurë të rregullt.

Lexo të tjera