Rozë

Tuna Sejdiu sjell imazhe tërheqëse për ndjekësit, shfaqet me stil interesant të flokëve

0
tuna-sejdiu-sjell-imazhe-terheqese-per-ndjekesit,-shfaqet-me-stil-interesant-te-flokeve

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, shumë e dashur për publikun ka ndarë disa imzhe në rrjete sociale, shkruanlajmi.net.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjete sociale, ku sjell fotografi apo video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi ajo u shfaq me një pamje të re, ku shihet të ketë bërë një stil të ri të flokëve dhe veshje që duken si rroba gjumi, por që duket mjaft bukur dhe me stil.

 

View this post on Instagram

 

Dua has heard what you haven’t…. 🌑

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Tuna kohëve të fundit nuk ka qenë aktive në skenën muzikore, por pritet një rikthim i saj së shpejti./Lajmi.net/

Lexo të tjera