Bota

Tyson: Pse nuk brengoseni për mua, por për atë

0
tyson:-pse-nuk-brengoseni-per-mua,-por-per-ate

Pas meçit, mediat sociale shpërthyen nga reagimet e ndryshme të njerëzve të cilët thonin se Mike Tyson e meritoi fitoren, transmeton lajmi.net.

Duke folur për “BTSport”, gazetari i bëri një pyetje interesante Roy Jones se a kishte frikë se do të ndodhte ndonjë gjë dhe nuk vonoi reagimi i Tyson i cili tha: “Pse e pyetni atë, duhet të më pyesni mua sepse nuk kam luftuar që 16 vite ndërsa ai vetëm që tre vite dhe të gjithë brengosën për të”.

Ndërkohë gazetari tha se: “Nuk mund të rrëzohet një gjigant”, por Tyson u përgjigj: “Nuk jam ndeshur që 15 vjet, nuk jam gjigant, jam një fillestar”./Lajmi.net/

 

Lexo të tjera