Rozë

U kap në momente intime, kush është 24-vjeçarja që futi në kurth avokatin e Trump

0

Avokati personal i Trump, Rudy Giuliani reagoi në lidhje me skandalin e publikuar në media, ku ai shihet në një dhomë hoteli në momente intime.

Guliani theksoi: “Unë isha i veshur plotësisht në çdo kohë dhe nuk bëra asgjë të keqe. U përkula dhe futa këmishën në pantallona në momentet kur bënë foton. Unë po fusja këmishën, ju siguroj se kjo ishte gjithçka që bëra”.

Reputacioni i Rudy Giuliani mund të marrë një goditje të mëtejshme me publikimin e pamjeve shumë të turpshme në ndjekjen e Sacha Baron Cohen për filmin “Borat”, shkruan The Guardian.

Ndërkohë, “Daily Mail” shkruan se vajza që futi në kurth avokatin është Maria Bakalova, 24 vjeçe, e diplomuar në Sofje, Bullgari vitin e kaluar.

Në filmin e publikua, ish-kryebashkiaku i New York-ut dhe avokati aktual personal i Donald Trump shihet duke arritur në pantallonat e tij prekur organet gjenitale, ndërsa ishte mbështetur në një shtrat.

Pas një interviste të pahijshme për një program të rremë të lajmeve konservatore, dyshja me sugjerimin e saj ikin për një pije në dhomën e gjumit të një suite hoteli, e cila është e manipuluar me kamera të fshehura.

Pasi ajo i heq mikrofonin, Giuliani, 76-vjeçar shihet i shtrirë përsëri në shtrat. Më pas ata ndërpriten nga Borat, i cili vrapon brenda dhe thotë: “Ajo është 15 vjeçare. Është shumë e moshuar për ty”.

Fjala për incidentin doli për herë të parë në 7 korrik, kur Giuliani thirri policinë e New York-ut për të raportuar ndërhyrjen e një burri të veshur në mënyrë të pazakontë.

Lexo të tjera