Fun

U zhduk, gruaja gjendet e gjallë pas dy vjete duke lundruar në det

0
u-zhduk,-gruaja-gjendet-e-gjalle-pas-dy-vjete-duke-lundruar-ne-det

Gruaja humbi kontaktet me familjen e saj dy vite më parë, teksa ata nuk e kishin idenë se ku ishte ajo deri më tani kur u gjet duke notuar rreth një milje larg një plazhi nga qyteti Puerto Kolumbia në Atlantico më 26 shtator, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Më vonë ajo u identifikua si Angelica Gaitan, 46 vjeçare, e cila u gjet në një gjendje të vështirë shëndetësore, me shenja hipotermie nga peshkatari Rolando Visbal.

Se çfarë kishte bërë ajo në dy vitet e mëparshme dhe si përfundoi në det aktualisht po hetohet nga policia e vendit. /Lajmi.net/

Lexo të tjera