Rozë

“Urime dost”, Naser Rafuna me dedikim të veçantë për Vjosa Osmanin

0
“urime-dost”,-naser-rafuna-me-dedikim-te-vecante-per-vjosa-osmanin

Përmes një imazhi të publikuar në storie në Instagram bashkë me Vjosa Osmanin, ai e ka uruar, shkruan lajmi.net.

Në urimin e tij, aktori ka shkruar fjalë të mëdha për Vjosa Osmanin duke thënë se postet ndërrohen po ajo do mbetet gjithmonë një shembull për të mirë.

Lexo edhe:

Elvana Gjata e nis ditën me një urim për Vjosa Osmanin

“Urime presidente. Urime dost. Zoti të ndihmoftë në drejtësi dhe në çka do që të punosh e të jemi të kënaqur me punën tënde. Pushtetet ndërrohen por ti mbetesh në mbamendje si shembull për të mirë. Po ta bëj përhajër para kohe”, ka shkruar Rafuna në postim.

Ndryshe, Vjosa Osmani është presidentja e dytë grua pas Atifete Jahjagës./Lajmi.net/

Lexo të tjera