Lajme

Vajza harrojeni Qëndron Kastratin, kryetari qenka në një lidhje

0

Qëndron Kastrati është kryetari i komunës së Kamenicës.

Edhe pse i ri në moshë ai ka arritur të jetë ndër politikanët më të suksesshëm në Kosovë.

Në një intervistë të realizuar, ai ka folur më shumë për jetën e tij profesionale dhe atë private, ku më në fund tregoj rreth statusit të tij.

32 vjeçari e konfirmoj që është në lidhje dashurie me një vajzë e cila studion jashtë vendit, shkruan Kosovarja.

Se kush është vajza që ia ka marrë zemrën kryetarit ende nuk dihet, por që sigurisht do të bëhet publike ditët në vazhdim.

https://www.facebook.com/372642049429223/posts/4039223316104393/?vh=e&extid=ZHzbgdgDGz8rBJ7n&d=n

Lexo të tjera